Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Specialisté v oblasti rybářství

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11533310768 | aktuálnost: 6. 10. 2016

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Fakulta rybářství a ochrany vod (FROV JU)
přijme zaměstnance na pozici:
ODBORNÝ PRACOVNÍK V BIOLOGICKÝCH OBORECH
PRO LABORATOŘ INTENZIVNÍ AKVAKULTURY
Náplň práce:
- Zabezpečuje intenzivní chov ryb popřípadě jejich reprodukci v experimentální rybochovné hale na Experimentálně rybochovném pracovišti a pokusnictví s vedením provozní evidence
- Provádí samostatně odborné práce související s intenzivním chovem ryb (navažování krmení, vlastní krmení, značení popřípadě vážení ryb, měření kvality vody, běžná každodenní údržba chovatelského zařízení atd.)
- Provádí experimentální práce podle pokynů řešitele daných experimentů
- Eviduje a matematicko-statisticky zpracovává dosažené výsledky
- Organizačně a odborně zajišťuje pravidelnou údržbu chovatelského zařízení experimentální rybochovné haly
- Zajišťuje předem naplánované odpolední, víkendové služby či pohotovosti v experimentální rybochovné hale
- Odborně pomáhá při realizaci praktických cvičení Bc., Mgr. a Ph.D. studentů FROV JU
- Vytváří dobré technické a odborné zázemí pro realizaci bakalářských, diplomových a doktorských prací v rámci experimentální rybochovné haly
- Podílí se na servisní a produkční činnosti Laboratoře intenzivní akvakultury
Požadujeme:
- VŠ či SŠ vzdělání rybářského, biologického nebo zemědělského směru
- Pracovní zkušenosti na obdobné pozici výhodou
- Znalost anglického jazyka na úrovni A2 (slovem i písmem)
- Řidičský průkaz skupiny B a C - aktivní řidič
- Práci na PC (MS Office, Internet, Statistika) na středně pokročilé úrovni
- Organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, pečlivost, schopnost práce ve stresu, aktivní přístup k práci a vysokou flexibilitu
- Výborný zdravotní stav
Nabízíme:
Zajímavou práci v dynamicky se vyvíjejícím vědeckém pracovišti zaměřeném na rybářství
Práci v mezinárodním pracovním kolektivu
Možnost osobního i profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy)
Další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití)
Uvažovaný nástup: prosinec 2016 Pracovní úvazek: 1,0
Mzda: 14 – 25 000 Kč měsíčně (dle Mzdového předpisu JU) Místo výkonu práce: Experimentální rybochovné pracoviště a pokusnictví, experimentální rybochovná hala, Rechle 1336, Vodňany
Přihlášky do výběrového řízení s profesním životopisem, motivačním dopisem a kopií dokladu o nejvyšším ukončeném vzdělání zasílejte Mgr. Ing. Janě Horové na e-mail horova@frov.jcu.cz nebo na adresu Fakulta rybářství a ochrany vod, Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany, nejpozději do 30. 10. 2016.
Více informací na http://www.frov.jcu.cz/

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 14 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Věda a výzkum

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha