Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Export manager

(referenční číslo: 19-13-215274/JD)

Hledáte uplatnění v oblasti zahraničního obchodu? Máte zkušenosti z FMCG? Umíte využít svůj obchodní talent?

Pak čtěte dál

Pro tradiční českou značku hledáme kandidáty na pozici: EXPORT MANAGER

Náplň práce:

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • nastavení klíčových priorit pro navyšování příjmů ve svěřené oblasti
  • reprezentace společnosti ve všech obchodních záležitostech
  • vyjednávání podmínek dlouhodobých kontraktů
  • analýza výsledků prodejů, sledování cen a aktivit konkurence
  • související administrativa, týmová spolupráce, pravidelný reporting vedení

Požadujeme:

Ideální kandidát splňuje:

  • zkušenost v oblasti FMCG
  • praxe na obchodní pozici min. 2 roky
  • úroveň angličtiny umožňující obchodní jednání (B2/C1)
  • německy jazyk výhodou
  • znalost MS Office, především Excel, Powerpoint
  • zodpovědnost, samostatnost, organizační schopnosti

Nabízíme:

Benefity:

  • motivační složka platu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu
  • mobilní telefon
  • notebook
  • příspěvek na ošacení

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/obchod-marketing/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc
Region: Hl. m. Praha
Obor: Obchod, prodej, nákup
Typ nabídky: Zaměstnání