Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Člověk v tísni, o.p.s.

Odborní profesní poradci služeb zaměstnanosti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11096960730 | aktuálnost: 13. 7. 2016

Kontakt: POUZE e-mailem: lenka.doleckova@clovekvtisni.cz. Strukturovaný životopis, motivační dopis (rozsah cca 1 normostrana) a případné otázky zašlene na e-mail do 25.7.2016.
Mzda: 18 500,- + odměny
Místo výkonu práce: Karlovarsko a Sokolovsko
Hledáme nového kolegu nebo kolegyni, kteří budou s námi usilovat o to, aby lidé s trestní minulostí mohli překročit svůj stín, kteří věří, že tato práce má smysl a jsou připraveni provázet klienty v nepříznivých situacích, zvyšovat jejich motivaci ke změně, poskytovat konkrétní pomoc v zadlužení a nezaměstnanosti.

Výběrové řízení proběhne v prostorách regionální pobočky Karlovy Vary, Blahoslavova 5/18, termín bude zájemcům upřesněn.

NÁPLŇ PRÁCE:
- zajištění programu prevence předluženosti a nezaměstnanosti
- poradenství klientům v oblasti získávání pracovních kompetencí a podporu při hledání a udržení práce, popř. vzdělání, a při zbavování se dluhů
- vedení a seminářů pro cílovou skupinu (včetně seminářů ve věznici)
- účast na poradách, konzultacích s probačními úředníky, kurátory a dalšími klíčovými osobami v kontextu nepříznivé situace klienta
- analýza situace jednotlivých klientů, včetně negativních faktorů na straně vnějšího, systémového prostředí, a navrhování jejich změny

POŽADUJEME:
- VŠ, VOŠ v oblasti sociální práce, etopedie, pedagogiky a jiné
- terénní i ambulantní působení a aktivní vyhledávání zájemců o službu
- aktivní přístup k dluhové a pracovně právní problematice, resocializaci, sociálnímu znevýhodnění obecně
UVÍTÁME:
- praxi, zkušenost s cílovou skupinou
- schopnost efektivně pracovat v týmu
- samostatnost, kreativitu a flexibilitu
- řidičský průkaz a vlastní osobní vůz

NABÍZÍME:
- možnost seberealizace v renomované nevládní organizaci
- práci v profesionálním týmu za dobré platové ohodnocení
- průběžnou individuální a týmovou supervizi
- možnost dalšího vzdělávání a studijního volna
- 5 týdnů dovolené

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 18 500 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Personalistika, HR

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha