Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o.

Řidiči vysokozdvižných vozíků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11251630722 | aktuálnost: 8. 11. 2016

Místo výkonu práce: Budovatelů 482, Třemošnice
Pracovní režim: nepřetržitý (12-ti hod. směny, krátký - dlouhý týden).
NÁPLŇ PRÁCE: zásobování výroby materiálem pomocí vysokozdvižného vozíku, práce na počítači a se čtečkou čárových kódů
POŽADUJEME: vzdělání SOU, zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíku, spolehlivost, samostatnost, chuť pracovat a učit se novým věcem. Průkaz na VZV a zkušenosti na podobné pozici ve výrobní formě výhodou.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení s možností dalšího osobního i mzdového růstu. Dále závodní stravování s dotací zaměstnavatele, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify, bezplatné čerpání či příspěvek na sportovní a relaxační aktivity: tenis / squash, bowling, cvičení, plavání, welness, masáže, vitamín C.
První kontakt učiňte prosím na shora uvedeném telefonním čísle Po-Pá 8-16hod., e-mailovou adresou či přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 18 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o., Kristina Kovářová, kristina.kovarova@electropoli.cz, +420 466 254 650,466 254 651