Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Elektrotechnik - údržba strojů a zařízení

referenční číslo: 10798 | aktuálnost: 10. 11. 2016

Máte zkušenosti s elektro údržbou strojů řízených PLC systémy? Orientujete se dobře v elektro schématech a máte platnou vyhlášku 50? Chtěli byste pracovat pro mezinárodně uznávanou společnost v Plzni?

Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis

Mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti automotive aktuálně obsazuje pozici:

ELEKTROTECHNIK - ÚDRŽBA STROJŮ a ZAŘÍZENÍ

Náplň práce

  • údržba, opravy a seřizování strojního zařízení po elektronické stránce
  • opravy a nastavení automatických strojů, jejich programování, technické úpravy
  • řešení technických problémů
  • zavádění programů do robotů, kontrola a úpravy nastavení
  • provádění revizí el. spotřebičů a el. ručního nářadí, včetně vedení záznamů

Požadujeme:

  • SŠ elektrotechnického směru
  • praxe s elektro údržbou strojů a zařízení, znalost systémů PLC
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • platná vyhláška 50 (§ 6)
  • orientace v elektro schématech a výkresové dokumentaci
  • znalost robotiky a automatizace výhodou
  • manuální zručnost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • možnost pracovat v mezinárodně uznávané společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • vzdělávací kurzy
  • měsíční bonusy
  • příspěvek na stravování v závodě
  • firemní akce

Místo výkonu práce: Plzeň

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha