Typ nabídky

Minimální mzda

Hasič specialista

referenční číslo: 81559B64 | aktuálnost: 06.02.2017

UNIPETROL RPA, s.r.o.

PARAMO, a.s. hledá do svého týmu spolehlivou, samostatnou, iniciativní a motivovanou osobnost na uvedené pracovní místo.

Náplň práce

Náplň práce:
• Údržba a kontrola prostředků CHTS
• Řádné vedení evidence o pracovních výkonech používané techniky
• Nezbytné opravy technických prostředků a nářadí
• Znalost charakteristiky hasebního obvodu, konstrukce požární techniky a její bezvadnou obsluhu
• Kontrola výzbroje požární techniky
• Celoroční pochůzková činnost, asistenční práce a komunální úklid

Požadujeme

• SOU (vyučen), technický obor výhodou
• Velmi dobrý zdravotní stav
• ŘP sk. C
• ŘP sk. E a profesní průkaz výhodou
• Odborná způsobilost ŠVZ HZS ČR hasič (strojník) velkou výhodou
• Obsluha motorových pil výhodou

Nabízíme

• Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
• Uplatnění znalostí a dovedností v rozvíjející se společnosti
• Možnost osobního i profesního růstu
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Zaměstnanecké benefity
• Směnný režim

Místo pracoviště: Kolín

Region: Středočeský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha, Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy