Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Elmoz Czech, s.r.o.

Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11040260738 | aktuálnost: 30. 7. 2016

Pracoviště: Benešov
- administrativní činnost nutná k projednání projektové dokumentace pro energetické stavby (např. korespondence s úřady, evidenční činnosti, administrace katastru nemovitostí, kompletace projektové dokumentace),- úzká spolupráce s týmem elektro projektantů,- komunikace s vlastníky/správci inženýrských sítí, s úřady a institucemi - zajišťování vyjádření dotčených organizací,- komunikace s vlastníky dotčených pozemků - zajišťování potřebných souhlasů a smluv, řešení věcných břemen,- postupné zaučení s odborným softwarem a následná práce v programech ProGeo, Pluto, Spider, MicroStation - směřování k odbornému rozvoji a postupnému přechodu na pozici Projektant - junior.
Požadavky: - SŠ nebo VŠ vzdělání (výhodou elektrotechnický obor s možností budoucího získání osvědčení vyhl. 50/1978 Sb.),- výborná znalost práce s PC,- orientace v problematice stavebního zákona výhodou,- příjemné vystupování, velmi dobré komunikační dovednosti, samostatná a aktivní osobnost, časová flexibilita,řidičský průkaz sk B. podmínkou - aktivní řidič.KONTAKTOVAT TELEFONICKY NEBO EMAILEM.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 16 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail