Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí směny - automotive

referenční číslo: 9952 | aktuálnost: 19. 10. 2016

Máte dobré organizační vlastnosti a nechybí vám pečlivost? Máte zkušenosti s vedením týmu lidí a ovládáte alespoň jeden světový jazyk na komunikativní úrovni? Pokud hledáte zázemí mezinárodní společnosti a možnost profesního růstu, pošlete nám svůj životopis.

Stabilní společnost působící v oblasti automotive hledá kandidáta na pozici:

VEDOUCÍ SMĚNY - AUTOMOTIVE (40-50.000,- Kč)

Náplň práce

  • Řízení provozu směny
  • Dodržování pracovní a technologické kázně
  • Plnění plánu výroby a dalších úkolů ve stanoveném čase a stanovené kvalitě
  • Inventury materiálů, obalů a majetku
  • Práce v SAP
  • Pravidelný reporting

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou
  • Zkušenosti s vedením týmu lidí
  • Praxe v oblasti logistiky
  • SAP výhodou
  • Časová flexibilita (3 směnný/4 směnný provoz)
  • AJ/NJ - aktivní znalost
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Stabilitu a zázemí mezinárodní společnosti
  • Možnost profesního růstu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Množství dalších zaměstnaneckých výhod
  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha