Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Development support junior

referenční číslo: 12644 | aktuálnost: 30. 11. 2016

Máš zkušenosti s programováním v jazyce Java? Ovládáš framework Spring? Nevadí Ti každodenní komunikace v angličtině? Rád/a by ses podílel/a na zajímavých projektech v rámci spolupráce se zahraničními týmy?

Kontaktuj mě ještě dnes

DEVELOPMENT SUPPORT JUNIOR

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníkem
  • Řešení požadavků zákazníků v rámci projektu
  • Analýza chyb a jejich zpracování
  • Komunikace a spolupráce s týmem vývojářů
  • Práce na zajímavých projektech

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Zkušenost s JavaEE (framework Spring)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • Znalost databází SQL
  • Znalost OS Linux i Windows
  • Ochotu pracovat občas i nad rámec pracovní doby

Nabízíme:

  • Zajímavý nástupní bonus
  • Zaměstnanecký benefitní systém
  • 28 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • PC, mobilní telefon
  • Příspěvek na zdravotní či penzijní pojištění
  • Místo pracoviště: Brno

Mzda: 35 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha