Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Linux system administrator

referenční číslo: 11722 | aktuálnost: 1. 12. 2016

Orientujete se na OS Linux a domluvíte se anglicky? Chcete pracovat pro mezinárodní společnost a využívat v práci nejmodernější technologie?

Pokud ano, pan hledáme právě Vás

LINUX SYSTEM ADMINISTRATOR

Náplň práce

  • Správa a podpora SW pro velká datová centra
  • Podílení se na implementaci Linux infrastruktury
  • Komunikace s ostatními týmy
  • Monitoring

Požadujeme:

  • Znalost OS Linux (Unix, Solaris, HP-UX, AIX)
  • Znalost skriptovacích jazyků
  • Zkušenosti s virtualizací serverů
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Proklientský přístup

Nabízíme:

  • Možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost získání certifikátů, jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha