Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Programátor C++

referenční číslo: 10383 | aktuálnost: 21. 9. 2016

Rádi byste pracovali na zajímavých nadnárodních projektech jako programátor?
Komunikujete anglicky a máte znalost programovacího jazyku C/C++?
Preferujete práci v Brně?

Pokud ano, tak je to nabídka přímo pro Vás

Významná mezinárodní společnost hledá v rámci rozšíření svého týmu vhodné kandidáty na pozici:

PROGRAMÁTOR C++

Náplň práce

  • aktivní účast na vývoji messagingového SW
  • implementace nových prvků produktu
  • příprava a úprava manuálů týkající se produktu
  • odhadování vývoje SW

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ se zaměřením na informatiku nebo příbuzný obor
  • zkušenost s C/C++ programováním - 3 roky
  • komunikativní úroveň AJ (slovem i písmem)
  • dobrá znalost UNIX/Linux
  • základní znalost jazyku SQL

Nabízíme:

  • možnost pracovat na mezinárodních projektech
  • přátelské a neformální pracovní prostředí s flexibilní pracovní dobou
  • zajímavé platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • bezúročné půjčky na bydlení

Mzda: 55 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha