Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Recepční s angličtinou

referenční číslo: 12708 | aktuálnost: 6. 11. 2016

Nebojíte se komunikovat v anglickém jazyce, máte reprezentativní vystupování a jste organizačně schopní? Hledáte práci ve stabilní společnosti s pracovní smlouvou na dobu neurčitou?

Pak hledáme právě Vás

Mezinárodní společnost hledá do svého pracovního týmu posilu na pozici:

RECEPČNÍ s ANGLIČTINOU (20-25.000,- Kč)

Náplň práce

  • Zabezpečení plynulého chodu recepce společnosti
  • Vítání návštěvníků a jejich registrace
  • Administrativní činnost a podpora managementu
  • Zpracovávání došlé pošty, její třídění, archivace
  • Rezervace jednací místnosti a služebních automobilů
  • Správa stravovacího systému

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání s maturitou (ekonomického směru)
  • Anglický jazyk – pokročilá úroveň (slovem i písmem)
  • Praxi na obdobné pozici (velkou výhodou)
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office; SAP - výhodou)
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování a dopravu
  • Flexipasy
  • Místo výkonu práce: okr. Břeclav

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha