Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Home4people.cz - Petr Rod

Home4People hledá nového kolegu do týmu profesionálů na pozici Realitní specialista.

Specialista na nemovitosti

referenční číslo: 80DEE4E6 | aktuálnost: 4. 7. 2016

Nemáte rádi stereotyp? Chcete změnu? Máte vyšší ambice? Pracujte pro společnost, která využívá moderní technologie a je o krok napřed oproti konkurenci.

Požadujeme:

Reprezentativní a příjemné vystupování, dobré komunikační schopnosti. Orientace na vlastní výsledky a vysokou úroveň práce. Odvahu stát na vlastních nohou a chtít v životě něco dokázat. Chuť neustále se zlepšovat. Vysoké pracovní nasazení a časová flexibilita. Ochotu pracovat na ŽL. Zkušenosti z obchodu, telemarketingu výhodou. Zkušenost v realitách není podmínkou.

Nabízíme:

Zázemí největší domácí realitní značky Home4People. 24 hodinová podpora týmů profesionálů, zkušených manažerů, školitelů, advokátů. Zavedený a propracovaný systém školení. Individuální přístup, flexibilní pracovní doba. Jedinečný kariérní systém, možnost rychlého postupu až na vedoucího týmu, pobočky. Nadstandardní finanční ohodnocení založené na Vašich výsledcích. Propracovaný interní systém, který Vám umožní rychle obchodovat s Vašimi spolupracovníky. Účinnou reklamní podporu, export více než na 70 realitních serverech.

Mzda: 30 000 - 100 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Nádražní 47/90, Praha 5 - Smíchov

Region: Hl. m. Praha

Obor: Reality

Specializace: realitní makléř

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail