Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Tištěná inzerce (MF DNES)

Obchodní náměstek

Převzato z deníku MF DNES - referenční číslo: 80DE9B53 | aktuálnost: 13. 9. 2016

Škrobárny Pelhřimov, a. s., společnost zabývající se výrobou a prodejem škrobárenských výrobků hledá vhodné kandidáty na pracovní pozici: obchodní náměstek.

Náplň práce:
- řízení obchodní činnosti společnosti
- vést jednání s tuzemskými a zahraničními zákazníky
- péče o stávající zákazníky, získávání nových zákazníků
- uzavírání obchodních smluv se zákazníky
- správa pohledávek
- realizace zakázek, vyřizování reklamací
- odpovědnost za sklad a expedici objednávek

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici, nám zašlete Váš strukturovaný životopis.

Kontakt:
Škrobárny Pelhřimov, a. s., Křemešnická 818, Pelhřimov 393 21
Ing. Iva Váňová – personální oddělení
Tel.: 565301811, Fax: 565324811
E-mail: sekretariat@skrobarny.com, www.skrobarny.com

Požadujeme:

Požadujeme:
- VŠ vzdělání potravinářského, chemického nebo ekonomického směru
- aktivní znalost AJ slovem i písmem, druhý jazyk výhodou
- řídící schopnosti, zodpovědnost
- schopnost vyjednávat, samostatnost
- řidičský průkaz skupiny B (pracovní cesty za zákazníky)
- praxe v obchodní činnosti

Nabízíme:

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr
- odpovídající mzdové ohodnocení
- možnost čerpání zaměstnaneckých výhod
- termín nástupu - září 2016

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha