Typ nabídky

Minimální mzda

Mzdový/á účetní

referenční číslo: S012/010716 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Pro našeho klienta,akciovou společnost se sídlem v Praze a působností po celé ČR, hledáme zkušenou/ného kandidátku/ta na pozici:

Náplň práce

Náplň práce: zodpovědnost za vedení mzdové agendy v souladu s platnou legislativou měsíční zpracování cca 400 mezd pro HPP, DPČ, DPP zajištění odměňování různých skupin zaměstnanců dle stanovených pokynů a postupů komunikace se státními institucemi (ČSSZ, FÚ) sledování legislativních změn souvisejících se mzdovou tématikou veškeré související výpočty a potvrzení dle platné legislativy Požadujeme: min. SŠ ekonomického směru s maturitou praxe ve mzdovém účetnictví podmínkou základní práce s MS Office (Word, Excel), e-mail, internet znalost systému SAP výhodou základní znalost AJ řidičské oprávnění sk.B Nabízíme: - HPP - odpovídající mzdové ohodnocení v závislosti na zkušenostech - zázemí stabilní firmy s vedoucím postavením na trhu - pružná pracovní doba - zaměstnanecké výhody

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita