Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

FENIX PERSONAL s.r.o.

Tesaři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11151030761 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Pracujete rádi se dřevem? Hledáte dlouhodobé uplatnění u stabilního zaměstnavatele? Láká Vás práce na zajímavém projektu - výroba hřišť a sportovišť? Máte zkušenost s opracováním dřeva (z pozice tesař, truhlář, dělník …) nebo jste absolventem souvisejícího studijního oboru? Pak máme nabídku přímo pro Vás!

Náplň práce:
- Truhlářské práce - výroba prvků z akátového dřeva dle návrhu designérů
- Montážní práce na konstrukcích dětských hřišť - pouze na hale, nikoli výjezdy do terénu
- Práce na dvě směny - ranní a odpolední od pondělí do pátku
- Jedná se o práci v moderní (nově postavené) hale, v celoročně krytém, klimatizovaném provozu

Požadujeme:
- Praxi v práci se dřevem (stačí volnočasově nebo během studia)
- Vhodné i pro absolventy oboru truhlář/tesař/lesní mechanizátor
- Základní orientace ve výkresové dokumentaci/technické výkresy
- Manuální zručnost, spolehlivost, prostorová představivost
- Dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost
- Zájem o dlouhodobou stabilní práci
Nabízíme:
- Samostatnou, zajímavou, odpovědnou a dlouhodobou práci v příjemném, čistém prostředí
- Během zkušební doby mzdu cca 16 000 hrubého, po zapracování nárůst mzdy (cca 17 - 19 000 hrubého)
- Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů dovolené)
- Možnost využití dotovaného stravování přímo v rámci firmy
Místo výkonu práce - BRNO Slatina
- Nástup možný ihned i dohodou

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 16 000 - 18 500 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha