Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

AUTO - BAYER, s.r.o.

Mechanici a opraváři osobních automobilů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11072240765 | aktuálnost: 6. 7. 2016

Náplň práce:
budete organizovat chod servisní dílny, rozdělovat a kontrolovat práci mechaniků. Jedná se o pestrou a zajímavou práci, jejímž cílem je skloubit všechny naše činnosti co nejlépe, aby servis včas a kvalitně plnil požadavky zákazníků.

Požadujeme
chuť do práce, smysl pro zodpovědnost, znalost oboru nebo praxi v autoservisu, komunikační dovednosti, řidičský průkaz skupiny B a základní znalosti PC.

Čeká na Vás zajímavá práce s týmem převážně mladých lidí, školení a certifikované vzdělávání v rámci koncernu VW. Nabízíme nadstandardní příjem s jasně nastavenými kritérii v závislosti na Vašem výkonu, mobilní telefon.

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj strukturovaný životopis. Kontaktní osoba: Krejčiřík David, tel.: 778 768 287, e-mail: davidkrejcirik@autobayer.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail