Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče na pomocné práce do výrobny čokolády v Olomouci.

Pomocné práce ve výrobě čokolády - až 17.000 Kč/měs. příspěvek na dopravu

referenční číslo: 5232 | aktuálnost: 31. 7. 2016

Pro našeho významného klienta, a jeho provoz v Olomouci, hledáme uchazeče na pozici Pracovník/pracovnice v čokoládovně. Nezáleží na vzdělání, ani praxi, důležitá je chuť pracovat, a to ve 3-směnném (ranní 6-14, odpolední 14-22, noční 22-6), či nepřetržitém provozu (6-18, 18-6). Nabízíme nadstandardní příplatky, TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC a PŘÍSPĚVEK na DOPRAVU Nástup možný začátkem srpna.

Náplň práce:
- balení a třídění čokoládových figurek
- ukládání výrobků do krabiček a kolekcí
- plnění čokoládových výrobků

Požadujeme:

- dobrý zdravotní stav
- platný potravinářský průkaz
- manuální zručnost, spolehlivost, flexibilitu
- flexibilitu, ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- práci v čistém prostředí
- zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
- příspěvek na dopravu dle vzdálenosti

Mzdu až 17.000 Kč (bez případných přesčasů) ve složení:
- základní mzda ve výši 13.630 Kč nadstandardní příplatky
- příplatek za odpolední směnu: 5,60 Kč/hod
- příplatek za práci v noci: 10,5% průměrné hodinové mzdy
- příplatek za práci v nepřetržitém provozu: 9 Kč/hod
- příplatek za hlučnost: 6 Kč/hod
- příplatek za práci o sobotách a nedělích: 37% průměrné hodinové mzdy
- příplatek za práci ve svátek: 100% průměrné hodinové mzdy

Místo pracoviště: Olomouc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Řemesla, výroba, Ostatní, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha