Typ nabídky

Minimální mzda

Řidič VZV - až 22 000Kč/měs.

referenční číslo: 80609925 | aktuálnost: 06.02.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

Chcete pracovat pro lídry automobilového průmyslu jako je Audi, BMW, Mercedes nebo Volvo? Chcete být za svou práci patřičně oceněni a čerpat množství zajímavých benefitů?
Získejte zkušenosti ve stabilní německé společnosti Brose v Kopřivnici. Přesvědčte se sami: https:www.youtube.com/watch?v=t7XdriLTdVM

Náplň práce

- skladnické práce ve skladu
- práce na VZV

Požadujeme

- průkaz VZV (možno i obnovit)
- zkušenost s řízením VZV
- dobrý zdravotní stav
- ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

- atraktivní výdělek až 22 000 Kč
- příplatky za noční směny, práci o víkendech (70%) a st. svátcích (100%), příplatky za nepřetržitý provoz až 4000 Kč
- výkonnostní odměny ve výši až 2 000 Kč dle plnění normy
- 13. plat vyplácený 2x ročně
- možnost navýšení mzdy již po 1. měsíci
- po 6ti měsících možnost převodu do kmene Brose
- svozová doprava a ubytování ZDARMA
- dotované obědy za 25 Kč (polévka, hlavní jídlo, salát)
- další benefity: 5 týdnů dovolené, rehabilitace zdarma, sportovní aktivity

Mzda: 18 000 - 22 000 Kč

Místo pracoviště: Kopřivnice

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: řidič vysokozdvižného vozíku

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní