Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Programátor automatizovaných linek

referenční číslo: 4619 | aktuálnost: 18. 7. 2016

Hledáte novou pracovní výzvu v oblasti PLC programování? Pokud máte v této oblasti praxi, orientujete se v elektro dokumentaci v angličtině a rádi byste našli své nové pracovní uplatnění na Olomoucku, pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis

Společnost se stabilním postavením na trhu hledá specialistu/specialistku na pozici:

PROGRAMÁTOR AUTOMATIZOVANÝCH LINEK (20-30.000,-Kč)

Náplň práce

  • tvorba softwaru a odborné dokumentace
  • zajištění provozu automatizovaných systémů u zákazníků
  • zprovoznění rozvaděčů dle elektro dokumentace
  • testování správného zapojení

Požadujeme:

  • minimálně SŠ elektrotechnické vzdělání
  • zkušenosti s programováním systémů pro řízení technologických procesů výhodou
  • znalost prostředí Schneider Electric a SCADA výhodou
  • orientace v technické dokumentaci v angličtině
  • ochotu cestovat za zákazníky

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení
  • zázemí stabilní společnosti
  • účast na zajímavých projektech
  • příspěvky na stravování
  • lokalita pracoviště: Olomoucký kraj
  • nástup možný ihned

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha