Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Statutární město Opava

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11203830771 | aktuálnost: 4. 8. 2016

Předpoklady pro výkon funkce: dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., v platném znění:
VŠ vzdělání - ekonomického směru výhodou, velmi dobrá orientace v oblasti dotačních programů EU (zejména Strukturální fondy EU), praxe ve veřejné správě výhodou, praxe v oblasti dotačních a grantových programů podpory regionálního rozvoje obcí výhodou, doložitelná zkušenost s dotačním managementem výhodou, doložitelná zkušenost s tvorbou strategických dokumentů výhodou, dobrá znalost AJ a ochota rozšiřovat jazykové schopnosti, konkrétní zkušenosti s prezentacemi na veřejnosti výhodou, velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office, Internet), ŘP sk. "B" výhodou;
Charakteristika vykonávané práce: Zajišťování informací o všech dotačních
a grantových programech. Zpracovávání žádostí o dotaci na projekty města Opavy
i následný dotační management ve spolupráci s dalšími odbory Magistrátu města Opavy. Zajišťování zpracování koncepčních rozvojových dokumentů (strategický plán apod.). Více na webových stránkách Statutárního města Opavy.
Plat: 16.440-24.750 Kč + osobní ohodnocení; předpokládaný nástup: 1.12.2016.
Písemná přihláška k výběrovému řízení musí obsahovat: přesné označení výběrového řízení; jméno, příjmení a titul uchazeče; datum a místo narození; státní příslušnost uchazeče; místo trvalého pobytu uchazeče; číslo občanského průkazu; kontaktní telefonní číslo; kontaktní e-mail, datum a podpis uchazeče.
Požadované doklady: profesní životopis včetně údajů o odborných znalostech a dovednostech s ohledem na výše uvedené požadavky stanovené Statutárním městem Opava, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (diplom a vysvědčení o státní zkoušce); přihlášku s výše uvedenými materiály zasílejte poštou nebo odevzdejte osobně v podatelně Magistrátu města Opavy na adrese Magistrát města Opavy, personální a mzdové oddělení, Horní náměstí 69, 746 26, Opava. Na obálku uveďte: "Neotvírat, výběrové řízení". Termín ukončení příjmu přihlášek: 16.9.2016.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodů. Poznámka: pracoviště Magistrátu města Opavy jsou v režimu nekuřáckých pracovišť.


Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 16 440 - 24 750 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail