Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

morez stavební s.r.o.

Hlavní stavbyvedoucí

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11239980731 | aktuálnost: 22. 10. 2016

Prosíme zasílat životopisy na e-mail: bystricky@morezstavi.cz

Nabízíme:
- odpovídající platové ohodnocení v rozmezí 20.000,- až 40.000,- Kč + prémie dle dosažených ek. výsledků jednotlivých zakázek
- Služební vůz, mobilní telefon, notebook
- Možnost stravování v areálu naší firmy s příspěvkem zaměstnavatele
- mladý přátelský kolektiv
- možnost seberealizace a pracovního růstu

Požadujeme:
- absolvovaná VŠ/SŠ stavebního zaměření (minimální stupeň vzdělání - SŠ stavebního zaměření zakončené maturitní zkouškou)
- ŘP skupiny B
- praxe na pozici stavbyvedoucího podmínkou
- znalosti MS Office, Internet, atd.
- autorizace ČKAIT - pozemní stavby - výhodou
- práce v Západočeském a Středočeském kraji
- týmový duch, odolnost vůči stresu, důslednost, flexibilita, loajálnost
- trestní bezúhonnost

Náplň práce:
- realizace zakázek v rozsahu 1 - 30 mil. Kč
- Rekonstrukce RD, BD
- Revitalizace bytových a panelových domů
- Výstavba rodinných domů a domů s občanskou vybaveností

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

morez stavební s.r.o., Jan Bystřický, bystricky@morezstavi.cz