Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Technolog ve výrobě

referenční číslo: 12591 | aktuálnost: 23. 9. 2016

Máte praxi jako technolog a láká Vás práce v automobilovém průmyslu? Jste člověk s technickým nebo chemickým backgroundem? Hledáte novou profesní výzvu a pozice TECHNOLOG ve VÝROBĚ na Vysočině je pro Vás atraktivní? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis

Významná společnost působící v automobilovém průmyslu hledá do svého týmu kolegu na pozici:

TECHNOLOG ve VÝROBĚ (34-44.000,- Kč)

Náplň práce

  • Tvorba technologických výrobních postupů (lakování)
  • Optimalizace výrobních procesů
  • Správa technologické dokumentace
  • Podílení se na nákupu nových strojů a zařízení
  • Vedení vzdělávání a rozvoje týmu pracovníků

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technické nebo chemickotechnologické
  • AJ na mírně pokročilé úrovni
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost LEAN výhodou
  • Zodpovědnost, spolehlivost, proaktivní přístup

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní moderní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, závodní stravování
  • Významnou pomoc při relokaci
  • Možnost vzdělávání a odborného růstu
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Mzda: 34 000 - 44 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha