Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Tištěná inzerce (MF DNES)

IT administrátor/KA

Převzato z deníku MF DNES - referenční číslo: 7F9449B9 | aktuálnost: 13. 1. 2017

Kompletní správa HW a SW na první úrovni (PC, tiskárny, mobilní zařízení), podpora uživatelů, správa globální infrastruktury serverů ( Microsoft Server, Hyper-V) ve spolupráci s externími partnery - ti se starají o nasazení a základní správu serverových produktů, od uchazeče se požaduje zásah v případě kritických situací a podle instrukcí externích partnerů; správa síťových prvků (switche) ve spolupráci s externími partnery

Požadujeme:

dobré komunikativní schopnosti, spolehlivost a schopnost pracovat samostatně, znalost technologií společnosti Microsoft, znalost správy síťových prvků, znalost anglického jazyka výhodou, analytické myšlení, schopnost kvalifikovat problém a nalézt jeho řešení, praxe vítána, ale není podmínkou

Nabízíme:

plný pracovní úvazek, pět týdnů dovolené, možnost dotovaného stravování v prostorách pracoviště, mobilní tel., práci se širokou škálou technických zařízení, možnost osobního rozvoje (plánováno nasazení technologií System Center Configuration Manager, VDI, App-V).
Váš strukturovaný životopis zašlete v českém jazyce na email konopova@spstrplz.cz. Nástup možný ihned, nejpozději k 1.2. 2017.

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail