Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ENWOX ENERGY s.r.o.

Vývojáři softwaru

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11219030768 | aktuálnost: 12. 10. 2016

Místo výkonu práce: Denisova 639/2, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

V případě zájmu kontaktujte firmu na email.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Správa aplikačních, mailových a databázových serverů
- Řešení problémů v aplikační vrstvě SW
- Update na nové verze a instalace patchů
- Optimalizace výkonnosti a řešení chyb
- Provádění zátěžových testů
- Spolupráce s oddělením SW vývoje

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Prokazatelná zkušenost s administrací aplikačních serveru
- Znalost anglického jazyka minimálně na úrovni psané komunikace
- Dobrá znalost Apache, Postfix, MySQL
- Orientace v oblasti networkingu
- Znalost distribuce Debian GNU/Linux výhodou
- Znalost skriptování či programovacího jazyka Perl, Python nebo PHP výhodou

Zaměstnanecké výhody:
- Firemní benefity
- Možnost podílet se na velkých projektech technologické skupiny ENWOX®
- Možnost odborného růstu a další specializace
- Nadstandardně přátelské pracovní prostředí v mladém kolektivu
- Okamžitý nástup
-Práci na HPP

Mzda+prémie

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

ENWOX ENERGY s.r.o., Silvie Penkalová, DiS., kariera@enwox.cz