Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Bohemia Manscraft, spol. s r.o.

Ostatní úředníci v oblasti účetnictví

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11222590765 | aktuálnost: 5. 9. 2016

Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici účetní pro našeho významného klienta.

Pracoviště: České Velenice.

Pracovní náplň:
Zpracovaní přidělených oblastí podvojného účetnictví.
Příprava podkladů pro zpracování měsíčních, čtvrtletních a ročních závěrek.
Spolupráce při auditu (statutární, interní). Podpora procesu oběhu účetních dokladů.
Další administrativní práce ve finančním oddělení.

Požadované dovednosti:
- SŠ nebo VŠ ekonomického směru
- min. 1 rok zkušenost v oblasti účetnictví
- AJ komunikativně (NJ výhodou)
- MS Office (zejména Excel, Outlook)
- ŘP sk.B
- časová flexibilita
- velmi dobrá znalost podvojného účetnictví, alespoň základní orientace v daňové legislativě, znalost účetních procesů, proaktivní přístup, zkušenost se systémem SAP výhodou.

Nabízíme:
- stabilní zaměstnání v úspěšné mezinárodní společnosti
- pěkné platové ohodnocení od 25 000 - 45 000 Kč, - zajímavé zaměstnanecké výhody
- možnost ubytování

Zájemci se mohou hlásit prostřednictvím zaslaného životopisu na e-mail: cvcb@bohemia-manscraft.cz, do předmětu zprávy prosíme uvádět: Ucetni, kod C73729.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha