Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodník pro obaly

referenční číslo: 7F2C5A73 | aktuálnost: 02.05.2017

prokariera s.r.o.

Všechny informace k pozici i další nabídky najdete na www.prokariera.cz . v případě zájmu pošlete CV na info@prokariera.cz .

Náplň práce

- naším klientem je spediční společnost se zahraniční účastí. Firma má pobočky po celé republice a zabývá se komplexním zajištěním dopravy, a to včetně možností letecké a námořní přepravy. Také nabízí možnost uskladnění dodávky, obalové techniky, servis.. Jejich služby jsou ucelené. Na našem trhu má tato společnost dlouholetou historii, jako taková poskytuje stabilitu a jistotu zaměstnání.
- aktivní nabídka, propagace a oslovení klientů spediční společnosti
- poskytnutí výkladu a prezentace služeb v oblasti balící techniky
- práce v regionu Mohelnice (okr. Olomouc)

Požadujeme

- minimálně ÚS
- zkušenosti na obchodním poli nutné
- AJ nebo NJ na komunikativní úrovni (na úrovni domluvy se zahraniční klientelou)
- čistý TR, ŘP sk. B, práce na PC - výhodou je rychlé psaní

Nabízíme

- práce na HPP
- ohocnocení: pevný plat + provize
- možnost nástupu ihned

Místo pracoviště: hlavně region Mohelnice

Obor: Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita