Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

TRW Autoelektronika, s.r.o.

Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11210090763 | aktuálnost: 27. 8. 2016

Klíčové aktivity:- Provádí řemeslné práce spojené s opravami a údržbou budov, běžné údržbářské práce a opravy, operativní řešení problémů.- Spolupracuje při opravách a údržbě budovy a zařízení s pracovníky externích firem.- Provádí údržbu venkovního areálu a údržbu zeleně.- Spolupracuje s pracovníky výrobní údržby při úpravách výrobních linek a zařízení.Požadovaný profil:- Manuální zručnost.- Zkušenosti s malými a středními opravami budovy (drobné zednické a malířské práce, drobné opravy vodoinstalace a sanity, údržba zeleně a úklid sněhu).- Zkušenosti s drobnými zámečnickými pracemi (dělení materiálů, broušení, vrtání,..).- Řidičský průkaz sk. B. výhodou.- Práce v dvousměnném provozu.
JEDNÁ SE O AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁNÍ
Místem výkonu práce je závod ve Zruči nad Sázavou.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail