Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

C# programátor

referenční číslo: 6407 | aktuálnost: 10. 11. 2016

Orientuje se v objektově orientovaném programování? Baví Vás práce v multikulturním prostředí? Rádi byste využili anglický jazyk? Chtěli byste pracovat na pozici C# programátor a nastartovat svou kariéru v mezinárodní společnosti?

Jestli ano, tak tato pozice je vhodná právě pro Vás

Zavedená IT společnost hledá nové kolegy / kolegyně na pozici:

C# PROGRAMÁTOR

Náplň práce

  • Vývoj webových aplikací.
  • Návrh a sestavování uživatelského rozhraní a interaktivních nástrojů.
  • Úzká spolupráce s analytiky na navrhování a implementování nových funkcích pro zákazníka.
  • Tvorba související technické dokumentace.
  • Práce s moderními technologiemi (metodika SCRUM, .NET, HTML 5).

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru IT.
  • Znalost OOP.
  • Zájem vyvíjet na platformě .NET/C#.
  • Pokročilá znalost anglického jazyka.
  • Týmový hráč, komunikativní.
  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Příjemné, osobní pracovní prostředí.
  • Zajímavé platové ohodnocení.
  • Týden dovolené navíc.
  • Kurzy cizího jazyka a další vzdělávání.
  • Volná pracovní doba.
  • Stravenky.
  • Pozice je vhodná i pro absolventy

Místo výkonu práce: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha