Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Technolog CNC s angličtinou

referenční číslo: 8911 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Hledáte práci technologa? Chcete pracovat pro nadnárodní, stabilní společnost zaměřenou na automotive? Mluvíte anglicky a chcete jazyk aktivně využít? Chcete se podílet na práci s nejmodernějšími technologiemi?
Pak hledáme právě Vás na pobočku do Královéhradeckého kraje na pozici:

TECHNOLOG CNC s ANGLIČTINOU

Náplň práce

  • programování CNC strojů
  • zodpovědnost za řízení všech technologických procesů při zavádění nových výrobků
  • návrhy a přípravy CNC programů
  • komunikace s dodavateli strojů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti na podobné pozici
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • schopnost orientace v technické dokumentaci

Nabízíme:

  • zajímavé platové ohodnocení
  • moderní pracovní prostředí
  • jazykové kurzy, školení
  • příspěvky na kulturu a sport
  • místo výkonu práce: okres Trutnov

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha