Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

EU WOOD s.r.o.

Stavební truhláři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10735420778 | aktuálnost: 24. 11. 2016

Pracoviště Hulín
- Náplň práce: práce v pilařské prvovýrobě, zpracování dřeva, výroba modulárních dřevostaveb , skeletových dřevostaveb, zpracování konstrukčních spojů, výroba masivního nábytku, montáže v zahraničí.
- Hlavní požadavky: manuální zručnost při práci se dřevem, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, znalosti technologických postupů při zpracování dřeva - minimálně na středoškolské úrovni. Pracovní doba: zpravidla 6:00 - 14:30 hod.
- Vedlejší požadavky: řidičský průkaz B+E, znalost cizích jazyků
- Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení - uváděná mzda je nástupní - po zapracování navýšení, mimořádné prémie, příspěvky na dopravu
- Kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 16:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: vyroba@euwood.eu

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 18 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

EU WOOD s.r.o., Martin Zavadil, jednatel, vyroba@euwood.eu, +420 608 514 288

Odpovědět na inzerát