Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

BOHEMIA ENERGY Prodej s.r.o.

Řídící pracovníci v oblasti marketingu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11156500785 | aktuálnost: 27. 8. 2016

Místo výkonu práce Jihlava.
Pracovní náplň:
-Zodpovědnost za chod regionální kanceláře
-Vedení týmu obchodních zástupců
-Účast na klíčových obchodních případech
-Péče o firemní klientelu
-Aktivní sebevzdělávání prostřednictvím firmou zajištěných seminářů a školení
-Pravidelný reporting, související administrativa
Co očekáváme:
-Komunikativní a obchodně orientovanou osobnost
-Předchozí působení na obchodní pozici výhodou
-Schopnost pracovat samostatně i v týmu
-Spolehlivost, samostatnost
-Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
Životopis zašlete e-mailem na jihlava@be-p.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha