Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Ponton, z.s.

Asistenti učitelů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11148780749 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Školní asistent v mateřské škole

Nabízíme úvazek 0,5 HPP, hrubou mzdu 5 900,- (dle tabulek MŠMT) , 4 týdny dovolené, vzdělávání a přátelský přístup

popis pozice: Školní asistent není spojen s konkrétním žákem, ale působí v celé mateřské škole. Je k dispozici všem pedagogům ve všech třídách podle konkrétní potřeby a situace. Poskytuje nepedagogickou podporu dětem v předškolním vzdělávání spočívající např. v nácviku jednoduchých činností při pobytu ve školce a akcích MŠ. Podporu dětem a pracovníkům poskytuje vždy za přítomnosti pedagogického pracovníka.

Poskytuje podporu učiteli při administrativní a organizační činnosti učitele ve vyučování i mimo vyučování: podle potřeb učitele školní asistent zajišťuje i podpůrné administrativní a organizační činnosti.

Místo výkonu práce: 38. MŠ (možná i 81. MŠ – bude upřesněno)

Odborná způsobilost:

· středním vzděláním s maturitou nebo vyšším odborným nebo vysokoškolským a studiem pedagogiky, nebo studiem pro asistenty pedagoga· středním vzděláním s výučním listem získaným ukončením vzdělávacího programu středního vzdělávání a studiem pedagogiky, nebo studiem pro asistenty pedagoga· středním vzděláním získaným ukončením vzdělávacího programu středního vzdělávání v oboru vzdělání zaměřeném na přípravu asistentů pedagoga,

· středním vzděláním získaným ukončením vzdělávacího programu středního vzdělávání a studiem pedagogiky, nebo studiem pro asistenty pedagoga

· základním vzděláním a studiem pro asistenty pedagoga.

Příklad odborné způsobilosti: Školním asistentem může být osoba se základním vzděláním a kurzem „Asistent pedagoga“ s tím, že s nástupem na danou pozici musí školní asistent být již studující v kurzu Asistent pedagoga.
Na uvedenou pozici požadujeme zodpovědný přístup, odpovídající vzdělání, preferujeme pracovní zkušenosti, otevřenost a upřímnost.

Jedná se o nabídku zapojení do projektu na dobu určitou: od 1. 9. 2016 do 31. 8. 2018.

Termíny osobních pohovorů: …bude upřesněno (pravděpodobně konec srpna 2016) – Dle individuálních možností uchazeče.

Své životopisy zasílejte do 4. 8. 2016 na adresu konasova@ponton.cz

Více viz: dokument MŠMT Školní asistent v projektech OP VVV ke stažení zde: Skolni_asistent_vyklad_OPVVV

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 5 900 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail