Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Centrum Anabell, z. s.

Odborní asistenti v administrativě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11270340761 | aktuálnost: 17. 8. 2016

Centrum Anabell, z. s., zabývající se systematickou pomocí a podporou osobám s poruchami příjmu potravy a jejich blízkým, přijme do svého týmu v pobočce Kontaktní centrum Anabell Brno novou kolegyni/nového kolegu.
Peer-konzultantem/kou může být:
. osoba s vlastní (případně zprostředkovanou) zkušeností s poruchou příjmu potravy,
. osoba, která tuto zkušenost využívá k podpoře dalších osob se stejnou nebo podobnou zkušeností,
. osoba, která je na roli peer konzultanta/ky připravena (vzdělána/podporována/ metodicky vedena).
Náplň práce:
. Práce s klienty projektu Anabell_online (práce pod supervizí, a to jako přímý kontakt s klientem v rámci poradny 1x v týdnu a internetové poradenství),
. vyhledávání klientů na internetu,
. spolupráce na metodikách pro práci s klienty,
. spolupráce při statistickém zpracování výstupů práce s klienty a při hodnocení efektivity vykonané práce.
Požadujeme:
. Osobní zkušenost s poruchou příjmu potravy odpovídající nabízené pracovní pozici,
. komunikační a poradenské dovednosti, empatii a vnímavost vůči potřebám klientů s poruchami příjmu potravy,
Centrum Anabell, z. s. – pomoc a podpora lidem s poruchami příjmu potravy .... a nejen jim!
. odolnost vůči psychické zátěži a stresu, schopnost samostatné i týmové práce,
. trestní bezúhonnost, doloženou aktuálním výpisem z rejstříku trestů,
. zodpovědnost a profesionální vystupování a pečlivost,
. zájem o další vzdělávání,
. výcvik v internetovém poradenství a praxe v sociálních službách výhodou.
Nabízíme:
. Zajímavou a smysluplnou práci v jediné NNO v ČR, která poskytuje sociální služby specializované na problematiku poruch příjmu potravy,
. odborné metodické vedení a supervizi,
. podporu v dalším vzdělávání a odborném růstu,
. nástupní plat 8 000,00 Kč/0,5 úv.
Uzávěrka přihlášek: 31. srpna 2016
Nástup možný od 1. října 2016
Motivační dopis o rozsahu max. jedna A4 a profesní životopis zasílejte nejpozději do 31. srpna 2016 do 24:00 hod. na adresu:
Centrum Anabell, z. s., Masarykova 506/37, 602 00 Brno nebo na e-mail: posta@anabell.cz.
Výběrové řízení proběhne formou osobního pohovoru - termín bude včas upřesněn.
Další informace na posta@anabell.cz.
Webové stránky organizace www.anabell.cz a www.centrum-anabell.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 8 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha