Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Charita Zábřeh

Odborní pracovníci v církevní oblasti a v příbuzných oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11144790751 | aktuálnost: 22. 7. 2016

NÁPLŇ PRÁCE: zajištění provozu a další rozvíjení nástrojů pro konkrétní a praktickou pomoc lidem v nouzi: Středisko potr. pomoci, Soc. šatník, Nouzová nocležna, Středisko osobní hygieny, Sklad nábytku, Šetří situaci a navrhuje rozdělení finančních nástrojů pomoci.
POŽADUJEME: studia soc. oborů, příp. dosavadní praxe a zkušenost v oblasti výhodou, manažerský a syst. přístup, schopnost řídit kolektiv a vést projekty, tvůrčí přístup k inovacím a změnám – schopnost zavádět nové postupy do praxe, schopnost získávat na činnost svého úseku finance - dotace, granty, dary, příjemné vystupování, empatie, komunikativnost - smysl pro zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu, fyzická zdatnost, zdrav. způsobilost a trestní bezúhonnost, ŘP skupiny B + praxe v řízení podmínkou, dovednost uživatelské obsluhy PC, připravenost pracovat v křesťanském duchu v souladu s etickými principy
NABÍZÍME: velmi smysluplnou a naplňující práci v příjemném kolektivu, možnost seberealizace, dalšího vzdělávání a profesního růstu, zaměstnanecké benefity (5týdenní dovolená, příspěvek na obědy),nástupní mzda v úrovni cca 20.000 Kč měsíčně - dále dle výsledků a prémiové složky mzdy. Prac. smlouva na 1 rok s možností prodloužení.
Více informací podá Bc. Jiří Karger, tel: 736 509 430

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Tvůrčí práce, kultura, umění

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail