Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Svářeč junior

referenční číslo: 12399 | aktuálnost: 8. 10. 2016

Baví tě svařování a chtěl bys pracovat nedaleko Brna? Vlastníš průkaz na svařování metodou MAG/CO2? Jsi zvyklý pracovat na směny a láká tě pozice SVÁŘEČ JUNIOR ve stabilní společnosti? Pokud ano, tak už neváhej a pošli nám svůj životopis

Zahraniční společnost hledá do svého týmu nové kandidáty na pozici:

SVÁŘEČ JUNIOR

Náplň práce

  • Svařování metodou CO2 (MAG)
  • Vytváření konstrukcí z plechu
  • Práce s technickou dokumentací
  • Schopnost spolupráce v týmu
  • Práce v třísměnném provozu

Požadujeme:

  • Zkušenost se svařováním
  • Platný průkaz na svařování CO2
  • Znalost práce s technickou dokumentací
  • Zodpovědnost a spolehlivost
  • Ochotu pracovat na směny

Nabízíme:

  • Možnost nástupu ihned
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Příjemné prostředí a firemní akce
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Místo práce: 20 km od Brna

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha