Údržbář robotických linek - nový projekt v Žebráku

Závod v Žebráku se zaměřuje se na výrobu tepelných výparníků do automobilů. Byl založen v roce 2001 a v současnosti čítá téměř 1000 zaměstnanců. Výrobní závod leží na půl cesty mezi Prahou a Plzní.

referenční číslo: 7E5E1DD6

Náplň práce

  • preventivní údržba na svěřeném
  • technickém zařízení ve výrobě
  • analýza a odstraňování poruch na
  • pracovních stanovištích
  • vedení předepsané dokumentace

Požadujeme

  • SOU / SŠ technického směru (slaboproudá a silnoproudá elektrotechnika v ideální případě)
  • manuální zručnost
  • obecný přehled v technických oborech

Nabízíme

  • Výrobní bonus až 1200 CZK/m
  • 5 týdnů dovolené
  • Příplatek za dopolední a noční směnu
  • Firemní doprava nebo příspěvek na dojíždění
  • 3 CZK/km (max. 60 km denně)
  • Příspěvek na penzijní připojištění 3,5 % z hrubé mzdy (max. 2 500 CZK/m) po 1 odpracovaném roce
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Očkování proti chřipce
  • Závodní jídelna (snídaně, obědy, večeře)

Mzda: 23 800 - 25 000 Kč

Místo pracoviště: Skandinávská 992, Žebrák, 26753

Region: Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: servisní technik, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - jiné postižení