Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Bydžov s.r.o.

Technici elektronici projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11790340786 | aktuálnost: 30. 11. 2016

PROJEKTANT/-KA V OBORU ELEKTRO
- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplňp práce: tvorba návrhů a technické 3D dokumentace svítidel
- Požadujeme: středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v technickém oboru, uživatelské znalosti PC, MS Office, znalost práce v 3D systémech - Autodesk Inventor 11, případně podobný systém
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravování; možnost dalšího profesního růstu; nástupní plat 20 000 Kč, po uplynutí 3 měsíců navýšení platu; zaškolení
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky i pro OZP.
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: info@bydzov.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Bydžov s.r.o., Ing. Komarková Petra, info@bydzov.cz, +420 604 111 232