Typ nabídky

Minimální mzda

Učitelka v mateřské škole Brno

referenční číslo: 7E44F60B | aktuálnost: 02.05.2017

Jesle Žirafka o.p.s.

Do soukromé školky v Brně hledáme milou, zodpovědnou a pro práci s dětmi nadšenou paní učitelku na HPP (plný úvazek). Požadujeme odpovídající kvalifikaci, komunikativní znalost anglického jazyka a hra na klavír výhodou. Nástup možný od 1.1. 2017. Životopis s fotografií a motivační dopisem zasílejte na email: k.kratochvilova1@seznam.cz.
Budeme se těšit

Náplň práce

příprava a realizace výchovných a vzdělávacích aktivit dětí

Požadujeme

zodpovědnost, samostatnost, nadšení pro práci s dětmi,milé vystupování

Mzda: 18 000 Kč

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Profese: učitel mateřské školy

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita