Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

FORCORP GROUP spol. s r.o.

Pracovníci ostrahy, strážní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11245300793 | aktuálnost: 30. 12. 2016

Dozor u vchodu resp. východu objektu, zejména za účelem zabránění vstupu nepovolaných osob a nepovolenému vynášení majetku, případné hlídání dalších svěřených částí objektu, prověřování dokumentů projíždějících automobilů a dalších dopravních prostředků - kontrola a prohlídky zavazadel procházejících osob. Obsluha elektronických zabezpečovacích, požárních a hasicích systémů - kontrola neporušenosti mechanických zábran - v případě požáru či jiné pohromy zajišťování prvních kroků k zamezení neštěstí a škod do příjezdu hasičů, policie apod.
Požadujeme: Výpis z rejstříku trestů, certifikát Strážný“ kód profesní kvalifikace 68-008-E, spolehlivost. Dlouhodobé zaměstnání v zavedené firmě, seriózní přístup. Nástup možný ihned.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 80 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

FORCORP GROUP spol. s r.o., Jana Rakusová, prace@forcorp.cz, +420 723 612 506

Odpovědět na inzerát