Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné pracovníky se zájmem o dlouhodobou brigádu ve výrobě pneumatik. Nabízíme možnost volby směn dle Vašich časových možností (3-směnný provoz pondělí - pátek, nepřetržitý provoz sobota-neděle). Brigáda je vhodná např. pro absolventy i pro uchazeče v registru ÚP. Samozřejmostí je plné zaučení. Nástup možný ihned. Místo výkonu práce: Otrokovice. Náplň práce: - navažování gumárenských směsí - pomocné práce ve výrobě - práce s chem. látkami - vybalování mate

Dlouhodobá brigáda v Otrokovicích - až 160 Kč/hod.

referenční číslo: 5710 | aktuálnost: 8. 8. 2016

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné pracovníky se zájmem o dlouhodobou brigádu ve výrobě pneumatik. Nabízíme možnost volby směn dle Vašich časových možností (3-směnný provoz pondělí - pátek, nepřetržitý provoz sobota-neděle). Brigáda je vhodná např. pro absolventy i pro uchazeče v registru ÚP. Samozřejmostí je plné zaučení. Nástup možný ihned. Místo výkonu práce: Otrokovice.

Náplň práce:
- navažování gumárenských směsí
- pomocné práce ve výrobě
- práce s chem. látkami
- vybalování materiálu

Požadujeme:

- manuální zručnost a dobrý zdravotní stav
- zájem o dlouhodobou spolupráci
- ochotu pracovat na směny
- min. ukončené vzdělání: vyučen

Nabízíme:

- mzdu až 160 Kč/hod.
- výkonnostní prémie
- nadstandardní příplatky (odpolední, noční, víkend atd.)
- dotované stravování
- možnost přechodu do pracovního poměru

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail