Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Obchodní referent / hradec králové / HAL

referenční číslo: 35445 | aktuálnost: 14. 7. 2016

Pro našeho klienta hledáme kandidáty na pozici OBCHODNÍ REFERENT.

NÁPLŇ PRÁCE:

• obchodní činnost v oblasti vzdělávání
• běžná administrativní agenda (vyřizování mailů, komunikace uvnitř i navenek, příprava smluv, příprava a archivace dokumentů, vedení evidencí apod.)
• telemarketing – poskytování informací, řešení dotazů, péče o klienty a následné zpracování administrativy
• zjišťování situace na trhu
• tipování potenciálních klientů, partnerů
• jednání s potenciálními klienty, partnery
• zjišťování spokojenosti a stavu klientů, partnerů
• evidence stávajících a potenciálních klientů, partnerů a sponzorů

NAŠE POŽADAVKY:

• min SŠ vzdělání
• základní praxe v administrativě
• znalost PC a MS Office
• aktivní znalost AJ nebo NJ,
• výborné organizační a komunikační dovednosti (výborný psaný projev a vyjadřovací schopnosti)
• znalost obchodních dovedností výhodou
• samostatnost, aktivní přístup k řešení problémů, spolehlivost, pečlivost, iniciativa
• odpovědný přístup k práci a zodpovědnost za své výkony, schopnost pracovat operativně
• příjemný hlas a příjemné vystupování
• časová flexibilita
• ŘP sk. B s praxí v řízení
• spolehlivost, loajalitu
• pozitivní přístup k práci
• obchodování se vzděláváním nebo podobní zaměření výhodou

CO NABÍZÍME:

• možnost získání zajímavé pracovní zkušenosti a praxe
• příjemné pracovní prostředí
• možnost nástupu na HPP
• zaměstnání na plný úvazek
• HPP nebo IČO
• možnost kariérního růstu
• pevná mzda + bonusy
• automobil i pro soukromé účely
• mobilní telefon, notebook
• vzdělávací kurzy a další

MÍSTO PRACOVIŠTĚ: Hradec Králové

DATUM NÁSTUPU: ihned

Pokud Vás nabídka zaujme zašlete aktuální životopis na kariera02@karierasro.cz a uveďte značku OR/HK/HAL.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha