Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Příležitost pro středoškoláky

referenční číslo: 11579 | aktuálnost: 17. 7. 2016

Máte dokončené středoškolské vzdělání a přemýšlíte, co dál? Baví Vás poznávat nové technologie, nové možnosti v oblasti elektrotechniky nebo strojírenství? Chcete zvýšit svou šanci na získání zaměstnání, které Vás bude naplňovat? Máme pro Vás skvělou nabídku

PŘÍLEŽITOST pro STŘEDOŠKOLÁKY

Náplň práce

  • absolvování vzdělávacího programu zakončeného certifikátem
  • teoretické i praktické školení a vzdělávání v daném oboru
  • čerpání znalostí a zkušeností od profesionálů
  • příprava na vykonávání zaměstnání

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání, obor strojírenství nebo elektro
  • základní znalost anglického nebo německého jazyka
  • zájem o elektro, strojírenství nebo mechatroniku
  • nadšení pro věc a touhu po poznání

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost ubytování zdarma
  • šanci na dlouhodobé zaměstnání
  • certifikát potvrzující absolvování vzdělávacího programu
  • místo výkonu práce: Pardubický kraj

Mzda: 13 500 - 14 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha