Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Smart software s.r.o.

Programátoři počítačových aplikací specialisté

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10593640728 | aktuálnost: 2. 11. 2016

Kontakt: POUZE e-mailem.
Pracovní náplň:
"vývoj serverových aplikací a systémů pro OS Linux a MS Windows
Požadujeme:
"SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření (preferovaný obor informatika)
"znalost programování v Java 1.6+, výhodou je znalost Spring Framework a Hibernate
"znalost SQL, orientace v prostředí databází
"znalost Git, SVN nebo jiného systému pro správu verzí
"výhodou je znalost dalších technologií
"proaktivní přístup, samostatnost, časová flexibilita

Nabízíme:
"HPP ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
"platové ohodnocení odpovídající výkonu
"možnost profesního růstu
"po zapracování možnost práce z domova
"příjemné pracovní prostředí
"benefitní program

Parametry:
"Datum nástupu: ihned
"Směnnost: pružná pracovní doba
"Požadované minimální vzdělání: SŠ
"Práce na HPP, plný úvazek
"Výše mzdy: od 30 tis. Kč

Životopis prosím zasílejte na adresu kariera@smart-software.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 30 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Smart software s.r.o., Hynek Pášma, kariera@smart-software.cz