Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ADECCO spol. s r.o.

Pro našeho klienta, významnou společnost ve světě automotive se sídlem na Moravě, hledáme vhodného kandidáta na pozici PLC programátora.

PLC programátor

referenční číslo: 7DA688B4 | aktuálnost: 13. 9. 2016

Náplň práce:
Hlavní náplní Vaší práce bude programování zařízení PLC, zjišťování příčin závad a návrh jejich trvalých odstranění. Dále koordinace jednotlivých projektů od vývoje až po výrobu. Součástí pracovní agendy je i nastavení a optimalizace technologických postupů. Chcete být začleněn jak do údržby, tak do vývoje? Rádi Vás s pozicí seznámíme.

Požadujeme:
- Znalost programování PLC a HMI Mitsubishi, Siemens 7 (IDEC, XGB výhodou)
- Znalost programování VB 6.0, C/C++, SQL, SCADA, EAGLE – výhodou
- Znalost průmyslových komunikací
- Znalost automobilové komunikace CAN a LIN – výhodou
- Schopnost návrhu SW a HW
- Práce s technickou dokumentací

Nabízíme Vám práci v dynamické mezinárodní společnosti s možností osobního i profesního rozvoje a s odpovídajícím finančním ohodnocením. Samozřejmostí je i atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (včetně 13. a 14. platu). Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám svůj strukturovaný životopis na e-mail. Těšíme se na vzájemnou spolupráci.
V případě, že se neozveme do 14 dní, rádi se s Vámi spojíme v případě dalších nabídek.

Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http:www.adecco.cz/Prohlaseni.html.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha