Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s.

Specialisté v oblasti podnikové ekonomie

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10792710724 | aktuálnost: 14. 7. 2016

  • Náplň práce

- příprava plánů divize a středisek,
- zodpovědnost za řízení nákladů, rozpočtování a tvorba cen,
- příprava kalkulací pro nabídková řízení,
- vyhodnocování ekonomických ukazatelů divize,
- odpovědnost za plnění finančních KPI’s divize,
- posouzení návratnosti investic,
- reporting finančních výsledků na denní, týdenní a měsíční bázi,
- zaměření na výrobní controlling, jeho aplikace a přijetí opatření.
- spolupráce na strategických projektech,
- procesní řízení, tvorba finančních a provozních postupů,

Požadavky
- VOŠ/VŠ zaměření ekonomika,
- praxe min. 3 roky v řízení ekonomiky výrobního podniku ,
- analytické myšlení a schopnost aplikovat výstupy do praxe,
- znalost účetních a daňových zákonů,
- komunikativní znalost AJ,
- znalost QAD Enterprise Applications výhodou,
- pokročilá znalost MS Office,
- odolnost vůči stresu, pečlivost, přesnost a flexibilita,
- schopnost efektivní komunikace na všech úrovních,
- řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme
- mzda dle výkonu a schopností,
- pololetní a roční výkonnostní odměna,
- perspektivu prosperující firmy,
- firemní benefity,
- vzdělávání, školení, jazykové kurzy.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha