Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Technolog obrábění – programátor CNC

referenční číslo: 10823 | aktuálnost: 15. 11. 2016

Máte znalosti z oblasti technologie obrábění? Orientujete se v CAD/CAM prostředí? Hledáte zajímavou práci v kusové výrobě? Potom neváhejte a zašlete nám svůj strukturovaný životopis

Firma zabývající se přesným obráběním, například pro letecký průmysl, hledá kolegu do týmu na pozici:

TECHNOLOG OBRÁBĚNÍ – PROGRAMÁTOR CNC

Náplň práce

  • návrh technologie pro výrobu obráběných dílů
  • aktualizace technologických postupů
  • podílení se na normování práce
  • programování CNC
  • podílení se na kalkulacích a kooperacích
  • úzká spolupráce s výrobou
  • kontakt se zákazníky

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání – strojní
  • všeobecný přehled o strojírenských technologiích – zejména obrábění – a povrchových úpravách
  • schopnost pracovat s technickou dokumentací
  • znalost tvorby postupů výroby třískově obráběných součástí na CNC frézovacích a soustružnických strojích (orientace v rámci rotačního obrábění)
  • znalost programů: Siemens, Heidenhain, nebo Fanuc
  • znalost CAD prostředí (znalost CAD/CAM plikací)
  • povědomí o programovacím ISO kódu přehled v oblasti nástrojů pro obrábění

Nabízíme:

  • zázemí silné stabilní společnosti
  • moderní technologie
  • systém firemních benefitů
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • místo výkonu práce: Zlínský kraj

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha