Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

O2 Czech Republic a.s.

Event-Driven Platform Developer / Architect

referenční číslo: 7D5B0A4C | aktuálnost: 25. 9. 2016

Jednalo by se o návrh a vývoj distribuované event-driven platformy s důrazem na zpracování událostí v reálném nebo téměř reálném čase.

Náplň práce:
- Budete se přímo podílet na návrhu a vývoji distribuované cloudové event-driven big data platformy - od architektury až po implementaci
- Budete stát u zrodu aplikace zaměřené na zpracování velkého množství událostí v reálném čase
- Budete zodpovědní za integraci technologií jako Cassandra, Kafka, Samza nebo ZooKeeper
- Získáte unikátní know-how platformy jedinečné v celém odvětví

Požadujeme:

- Zkušenost s vývojem v Javě nebo Pythonu
- Výborná znalost OOP
- Znalost SQL databází a webových serverových technologií (např. Nginx, Node.js)
- Zkušenosti s implementací síťové komunikace

Výhodou:
- Zkušenost s big data open source nástroji (např. Cassandra, Kafka, Zookeeper), technologiemi pro complex event processing (např. Samza) nebo NoSQL databázemi
- Zkušenost s vývojem distribuovaných aplikací nebo návrhem distribuovaných architektur

Nabízíme:

- Kontakt s nejmodernějšími technologiemi a novými trendy z oblasti telekomunikací
- Motivující mzdové ohodnocení složené z fixní a variabilní částky
- Pestré volitelné benefity např. zvýhodněný internet na doma a O2 TV, příspěvky na životní nebo penzijní připojištění, stavební spoření, jazykové kurzy, sport, kulturu, stravenky...
- A k tomu další výhody jako služební mobilní telefon, internet v mobilu, neomezený tarif, slevy pro rodinu a přátele, slevy od řady našich partnerů (O2 Extra výhody)
- Jeden týden dovolené navíc (tedy 5 týdnů relaxu)

Měníme telekomunikační trh, buďte při tom!

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha