Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ZEPRIS s.r.o.

Stavební dělník

referenční číslo: 7D2780EF | aktuálnost: 28. 11. 2016

Náplň práce: práce se stavební četou na realizovaných zakázkách při výstavbě, opravách a rekonstrukcích venkovních trubních rozvodů

Co od Vás očekáváme
zodpovědnost a spolehlivost
časová flexibilita
fyzická zdatnost
trestní bezúhonnost
výhodou zkušenosti v oblasti výstavby inženýrských sítí- kanalizace, vodovody, plynovody

Co Vám nabízíme
jistota a stabilní zaměstnání u zavedené firmy (19 let na českém trhu)
profesionální pracovní prostředí s přátelskou a otevřenou atmosférou
ubytování zdarma (práce nejčastěji v Praze a Středních Čechách)
dobré finanční ohodnocení
příspěvek na stravné (stravenky/diety)
5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění
účast na zajímavých stavebních zakázkách, práce se špičkovým technickým vybavením

Pracovní doba: turnusy nebo pondělí - pátek
Datum nástupu: možno ihned nebo dle dohody

Místo pracoviště: stavby na území ČR (nejčastěji Praha a Střední Čechy)

Region: Hl. m. Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Specializace: dělník

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha