Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SCHOTT CR, a.s.

Specialisté v oblasti vzdělávání a rozvoje lidských zdrojů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11366370761 | aktuálnost: 3. 9. 2016

HR SPECIALISTI
Požadujeme: SŠ, znalost AJ na velmi dobré úrovni, praktická znalost pracovního práva, velmi dobrá znalost MS - Office, znalost SAP výhodou, ŘP sk.B, organizační a výborné komunikační schopnosti, koncepční myšlení, týmový přístup, zkušenost na obdobné pozici výhodou
Náplň práce: zodpovědnost za HR agendu výrobní jednotky (náborové aktivity, onboarding proces, vzdělávací aktivity, konzultační podpora pro mistry a předáky), spolupráce s agenturami práce, samostatné řešení zadaných personálních projektů, koordinace HR procesů dané výrobní jednotky, spolupráce se zahraničními kolegy na HR pozicích
Nabízíme: zajímavou práci v perspektivní rostoucí zahraniční firmě, příležitost profesního odborného růstu, odpovídající finanční ohodnocení a odměňování dle pracovních výsledků, motivující zaměstnanecké benefity (bonusy/prémie, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, závodní stravování, poukázky Flexi Pass, firemní akce)
První kontakt: telefonicky na čísle 571 686 117 nebo e-mailem: monika.foltynova@schott.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 24 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Personalistika, HR

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail